MASÁŽE

ENERGETICKÁ TANTRA MASÁŽ  pro muže i ženy
(Somananda Tantra School)

120min – 4000Kč

„Jsem víc než moje tělo, jsem víc než moje mysl, jsem víc než mé emoce.“

Co je Tantra masáž?

Význam slova „tantra“ je „ rozšíření vědomí a osvobození.“ Může to znamenat za hranice běžného života nebo za hranice ega, v podstatě to znamená transformaci, posunutí se blíže k naší duši, naší celistvosti. A tou branou je otevřené srdce a probuzené tělo. Osho říká: “Jestliže jste neprozkoumali své tělo, nemůžete prozkoumat svou duši…“

Energetická Tantra masáž je  nazývána „Královnou masáží“. Možná proto, že se při ní pracuje se sexuální energií, což je nejsilnější energie v nás, ze které může vzniknout nový život. Bohužel, u většiny lidí je koncentrována v nižších čakrách, kde není plně využit její potenciál. Při této masáži právě dochází k „pročištění energetického potrubí“, aby mohla energie proudit vzhůru.

Tantra masáž zahrnuje nahotu a vzrušení, ale není to masáž erotická. Probíhá v bezpečném, láskyplném prostředí a ve vzájemné úctě mezi masérkou a masírovaným, který je přikrytý „sárongem“ (velkým šátkem).

TANTRA MASÁŽ PRO MUŽE zahrnuje celotělovou smyslnou olejovou masáž a léčivou masáž Lingamu (penisu) a intimních partií s využitím  starých taoistických  technik. Nejde ale o masáž erotickou, takže vyvrcholení s ejakulací není cílem. Naopak, energie se rozvádí po celém těle a vede se z nižších energetických center do vyšších, což odstraňuje různé blokády a probudí to velké množství životní energie. Můžete to vnímat jako brnění nebo mražení a při hlubším uvolnění a odevzdání se může dojít k energetickému orgasmu bez ejakulace. Nahromaděná sexuální energie tak neunikne, ale promění se v energii vitální. A pak máte chuť létat… Samozřejmě, to záleží i na stavu vašeho těla a energetického systému.

Muži mají také často oddělené srdce od těla, což znamená, že buď cítí lásku anebo jen sexuální touhu a málokdy to dokáží prožívat společně. Při Tantra masáži dochází k propojení. Je to hluboce relaxační a zároveň nabíjející masáž, při které si každý muž odpočine a načerpá nové síly. Takové malé znovuzrození.

TANTRA MASÁŽ PRO ŽENY  je určena ženám, které chtějí oslavit svou vnitřní Bohyni, oživit své tělo nebo uvolnit nashromážděné emoce z bolavých vztahů. Jemně a smyslně probouzí ženskou sexualitu, protože zahrnuje i léčivou masáž vnitřní Yoni (vagíny), tzv. vaginální mapování, což je velmi citlivé oživení míst, která se v minulosti díky různým negativním zážitkům uzavřela a znecitlivěla.

Při masáži se na první pohled nemusí dít vůbec nic, u ženy všechno probíhá jakoby „pod pokličkou“, ale na podvědomé úrovni dochází k léčení. Můžete usnout, jenom v klidu relaxovat anebo mít širokou škálu vjemů od různých emocí, které se při masáži uvolní, přes pocit absolutní jednoty a splynutí s vesmírem až po celotělový orgasmus. Důležité je nic neočekávat, s ničím nebojovat a přijímat vše, co přichází.

Je to masáž, po které se každá žena cítí svěží, krásná a zářící světlem vycházejícím zevnitř.

Na závěr Tantra masáže relaxace s čakrovými kameny.

TAJEMSTVÍ DOTEKU- individuální výuka smyslné Tantra masáže pro páry

3000 Kč /hod

„Vstoupit do lásky znamená vystoupit ze strachu.“

Pro páry, které chtějí prohloubit svůj vztah prostřednictvím doteku, nabízím praktickou výuku smyslné Tantra masáže, která zahrnuje postupné probouzení citlivosti těla kožešinkami, peřím, teplým olejem a nakonec masáž intimní. Tuto masáž doporučuji i partnerům ve zralém věku, protože vášeň se s věkem může vytrácet, ale vědomý, láskyplný dotek si můžete dávat stále a je to základ nejenom pro krásný vztah, ale i pro dobré zdraví.

Při prvním setkání se naučí muž masírovat ženu a při druhém setkání žena muže. V ceně je ilustrační materiál pro intimní masáž Yoni i Lingamu.

TANTRA MASÁŽ NENÍ VHODNÁ

  • při vážném onemocnění srdce a krevního oběhu
  • při vážném onemocnění kůže
  • při akutním zánětu
  • při dlouhodobých psychických problémech a užívání antidepresiv
  • při závislostech všeho druhu
  • při obezitě
  • během těhotenství
  • po očkování

Úvodní rozhovor a závěrečné sdílení jsou zahrnuty v ceně masáže, pokud překročí 15min, + 200 Kč.

Před objednáním na Tantra masáž vyžaduji krátký tel. rozhovor.

Před masáží nedoporučuji pít alkohol, kávu, černý ani zelený čaj.

A tady se můžete podívat na ukázku Tantra masáže z filmu Božská Tantra…

Zdraví našeho fyzického těla závisí na čistotě a rovnováze našeho energetického systému. Pokud by vás zajímalo, co s naším energetickým systémem udělá vakcinace, podívejte se na www.carokrasna-duse.cz/pozadi-pandemie

Na detoxikaci po očkování proti Covidu se doporučuje doplněk stravy PURE CLEANSE MORGON, homeopatika nebo biorezonanční terapie BICOM.

RELAXAČNÍ MASÁŽE

Lidé většinou přicházejí na masáž až když je něco bolí a když to bolí moc, přijde na řadu lékař nebo léčitel. Prostě hledají pomoc „venku“ , místo aby uvěřily na sebeléčící schopnost svého těla. Hledají řešení na bolavá kolena, zatuhlou šíji nebo zablokovaná záda a přitom vůbec není nutné řešit, kde je nějaký problém. To nejdůležitější je se umět zklidnit, odevzdat se a v té chvíli se napojíte na Zdroj, začne proudit energie a tělo ji pošle do toho orgánu nebo místa, kde je třeba. A k tomu může přispět i pravidelná masáž. A navíc, když je dotek příjemný a láskyplný, otvírá srdce a láska je ta nejléčivější energie. Vyberte si z mých relaxačních masáží a nechte své tělo tvořit!

MASÁŽ ŽIVLŮ

60min – 1000 Kč

„Země je mé tělo, Voda má krev, Vzduch je můj dech a Oheň moje duše.“

Tato prožitková masáž celého těla je ochutnávkou různých typů doteků inspirovaných 5 elementy, které jsou všude kolem nás i v nás a je třeba mít je v rovnováze. Prociťte pevnou jistotu Země, žhavou vášeň Ohně, nechte se pohladit Vodou , uklidnit Vzduchem a na závěr zjemnit Éterem! Masáž probouzí tělo, takže se stane vnímavějším a vyrovnává energii. Pracuje se i se 4 typy dechu, který vede energii po těle a k orgánům. Závěrečným efektem je hluboké zklidnění a pocit lehkosti. Jde o kombinaci tlakové, olejové a sensuální masáže.

ZEMĚ – dává nám pocit bezpečí a stability, spojení s kostmi (nádech i výdech nosem)

VODA – pomáhá nám plynout, přijímat, vyjadřovat nebo zklidňovat emoce, spojena s krví, lymfou, ledvinami (nádech nosem,výdech ústy)

OHEŇ – probouzí naši vášeň, radost, dává nám životní jiskru a sílu konat, pomáhá nám se všemi transformačními proměnami v těle,spojen s trávicími orgány (nádech ústy, výdech nosem)

VZDUCH – dává svobodu, lehkost, oživuje, zajišťuje přenos kyslíku do buněk v těle, spojen se srdcem (nádech i výdech ústy)

ÉTER – nejjemnější dech, kterého jsme schopny, téměř nepozorovatelný, nadechujeme pránu a propojujeme se s jemněhmotnými těly (nádech i výdech nosem i ústy zároveň)

HAVAJSKÁ MASÁŽ ALOHA

30 min – 500 Kč (záda, šíje, hýždě)

60 min – 1000 Kč (celé tělo)

90min – 1500 Kč (celé tělo delší + hlava a obličej)

„Láska je klíčem, který otvírá všechny dveře.“

Pro celotělovou havajskou masáž lomi-lomi je typický rytmický taneční pohyb připomínající mořské vlny, dlouhé tahy, práce celým předloktím, jemné protahující techniky a láskyplný dotek. Slovo „lomi-lomi“ znamená „milující ruce“. Havajská hudba s mořskými vlnami ještě zesílí pocit, že ležíte na tropické pláži. Je to masáž velmi jemná, takže stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Havajská filozofie Huna je založena na principu harmonie a lásky, a tak tato masáž nejenom uvolní svaly a ztiší mysl , ale také naplní vaše srdce tichou radostí. A radost a klid jsou základem dobrého zdraví.

Kontraindikace:

záněty, infekční onemocnění, užívání antibiotik, křečové žíly, těhotenství, očkování

MASÁŽ NA PLÁŽI

Během léta si o víkendu za hezkého počasí můžete zajet na mojí Havajskou masáž Aloha na populární pláž Windy Point v Černé v Pošumaví, ochutnat skvělý koktejl a zůstat na Davidův sobotní večerní koncert. Přijeďte si užít šumavský Karibik!

RŮŽOVÁ MASÁŽ    pro ženy

60 min – 1000 Kč

„Nejkrásnější stvoření na světě jsou žena a růže.“

Relaxační olejová masáž zad, šíje, břicha, hrudníku a obličeje je vhodná  pro ženy, protože růže podporuje esenci ženství.  Používám při ní bio mandlový olej s výtažky bulharské a marocké růže, který zanechává pleť sametově hebkou jako okvětní plátky růží. Také pozitivně ovlivňuje psychiku a ženské orgány, zklidňuje srdce a tiší mysl, probouzí radost a působí jako afrodiziakum. Olej je vhodný i pro citlivou pleť. Nechte se hýčkat jako královny!

TĚHOTENSKÁ MASÁŽ (od 2. trimestru)


 45 min – 750 Kč

„Pro radost nastávající maminky i děťátka…“

Relaxační masáž je velmi příjemný způsob, jak si ulevit od bolesti a běžných těhotenských obtíží jako je únava a psychická rozladěnost. Může odstranit bolesti v zádech, kyčlích a bedrech a uvolnit nateklé nohy. Masírují se záda a nohy, vleže na boku s podložením polštáři a jde o masáž velmi jemnou, připomínající spíš hlazení.

THAJSKÁ MASÁŽ NOHOU

30 min – 500Kč

„Žij s hlavou v oblacích, ale nohama pevně na zemi.“

Zahrnuje masáž lýtek a chodidel, na kterých jsou reflexní body všech orgánů. Stimulací, při které  kromě rukou používám speciální thajský dřevěný kolíček, dochází k podpoře jejich činnosti a zlepšení imunitního systému. Tato masáž je hluboce uzemňující, zbavuje pocitu „těžkých nohou“, stresu a zlepšuje spánek.

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY

30 min – 400 Kč

„Také pauza patří k rytmu.“

Indická antistresová masáž hlavy je jemné, léčivé ošetření hlavy, obličeje, krku, ramen a horní části paží bez použití oleje. Odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, v krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky i psychicky harmonizuje organismus. Je prevencí proti migrénám a zbavuje úzkostí, strachu a špatné nálady.

MASÁŽ ČAKER

„Dotyk je nejjednodušší způsob, jak se můžete spojit s vědomím těla.“

60 min – 1500 Kč

Tato terapie zharmonizuje energetický systém těla a stimulací určitých bodů a pomocí léčivých zvuků dochází k uvolnění starých emocí, které jsou uvězněny v těle. Je to jako když “rozhrnete oponu” a najednou můžete svobodně dýchat. Masáž se provádí bez použití oleje a nezahrnuje masáž intimní. Doporučuji ji každému, kdo má zájem o masáž tantrickou, ale ještě nikdy nepracoval se svým tělem. Na závěr relaxace s čakrovými kameny.

NA VŠECHNY MASÁŽE JE MOŽNÉ ZAKOUPIT DÁRKOVÝ POUKAZ NEBO VÁM MOHU NABÍDNOUT  POUKAZ V URČITÉ HODNOTĚ

Pravidelní klienti mají každou 8. masáž zDARma!

INTIMNÍ MASÁŽ JE SOUČÁSTÍ POUZE MASÁŽE TANTRICKÉ.

K DISPOZICI SPRCHA A V ZIMĚ VYHŘÍVANÉ LEHÁTKO.

POUŽÍVÁM VÝHRADNĚ PŘÍRODNÍ OLEJE OD FIREM ATOK, SALOOS A FLORE  A MŮŽETE SI  NAMÍCHAT OLEJ PŘÍMO PRO VÁS.

PŘICHÁZEJTE , PROSÍM, BEZ POUŽITÍ PLEŤOVÉHO KRÉMU A TĚŽKÝCH PARFÉMŮ.

NA MASÁŽE NEPŘIJÍMÁM KUŘÁKY.

Platba v hotovosti na místě nebo můžete zaslat na účet 1020036013/5500. Děkuji.

Těším se na Vaši návštěvu…