ENERGETICKÁ TANTRA MASÁŽ  pro muže i ženy (Somananda Tantra School)

120min – 4000Kč

„Jsem víc než mé tělo, jsem víc než moje mysl, jsem víc než mé emoce.“

Co je Tantra masáž?

Význam slova „tantra“ je „ rozšíření vědomí a osvobození.“ Může to znamenat za hranice běžného života nebo za hranice ega, v podstatě to znamená transformaci, posunutí se blíže k naší duši, naší celistvosti. A tou branou je otevřené srdce a probuzené tělo. Osho říká: “Jestliže jste neprozkoumali své tělo, nemůžete prozkoumat svou duši…“

Energetická Tantra masáž je  nazývána „Královnou masáží“. Možná proto, že se při ní pracuje se sexuální energií, což je nejsilnější energie v nás, ze které může vzniknout nový život. Bohužel, u většiny lidí je koncentrována v nižších čakrách, kde není plně využit její potenciál. Při této masáži právě dochází k „pročištění energetického potrubí“, aby mohla energie proudit vzhůru.

Tantra masáž zahrnuje nahotu a vzrušení, ale není to masáž erotická. Probíhá v bezpečném, láskyplném prostředí a ve vzájemné úctě mezi masérkou a masírovaným, který je přikrytý „sárongem“ (velkým šátkem).

TANTRA MASÁŽ PRO MUŽE zahrnuje celotělovou smyslnou olejovou masáž a léčivou masáž Lingamu (penisu) a intimních partií s využitím  starých taoistických  technik. Nejde ale o masáž erotickou, takže vyvrcholení s ejakulací není cílem. Naopak, energie se rozvádí po celém těle a vede se z nižších energetických center do vyšších, což odstraňuje různé blokády a probudí to velké množství životní energie. Projevuje se to jako brnění nebo mražení, orgastické vlny a při hlubším uvolnění a odevzdání se může dojít k energetickému orgasmu bez ejakulace. Nahromaděná sexuální energie tak neunikne, ale promění se v energii vitální. A pak máte chuť létat… Samozřejmě, to záleží i na stavu vašeho těla a energetického systému.

Muži mají také často oddělené srdce od těla, což znamená, že buď cítí lásku anebo jen sexuální touhu a málokdy to dokáží prožívat společně. Při Tantra masáži dochází k propojení. Je to hluboce relaxační a zároveň nabíjející masáž, při které si každý muž odpočine a načerpá nové síly. Takové malé znovuzrození.

TANTRA MASÁŽ PRO ŽENY  je určena ženám, které chtějí oslavit svou vnitřní Bohyni, oživit své tělo nebo uvolnit nashromážděné emoce z bolavých vztahů. Jemně a smyslně probouzí ženskou sexualitu, protože zahrnuje i léčivou masáž vnitřní Yoni (vagíny), tzv. vaginální mapování (je možné vynechat), což je velmi citlivé oživení míst, která se v minulosti díky různým negativním zážitkům uzavřela a znecitlivěla.

Při masáži se na první pohled nemusí dít vůbec nic, u ženy všechno probíhá jakoby „pod pokličkou“, ale na podvědomé úrovni dochází k léčení. Můžete usnout, jenom v klidu relaxovat anebo mít širokou škálu vjemů od různých emocí, které se při masáži uvolní, přes pocit absolutní jednoty a splynutí s vesmírem až po celotělový orgasmus. Důležité je nic neočekávat, s ničím nebojovat a přijímat vše, co přichází.

Je to masáž, po které se každá žena cítí svěží, krásná a zářící světlem vycházejícím zevnitř.

Na závěr Tantra masáže relaxace s čakrovými kameny.

Možnost zakoupení dárkového poukazu a obálky s originál obrázkem (technika enkaustika)

A tady se můžete podívat na ukázku Tantra masáže z filmu Božská Tantra…

TANTRA MASÁŽ NENÍ VHODNÁ

  • při vážném onemocnění srdce a krevního oběhu
  • při vážném onemocnění kůže
  • při akutním zánětu
  • při dlouhodobých psychických problémech a užívání antidepresiv
  • při závislostech všeho druhu
  • při obezitě
  • během těhotenství
  • po očkování

Úvodní rozhovor a závěrečné sdílení jsou zahrnuty v ceně masáže, pokud překročí 15min, + 200 Kč.

Před objednáním na Tantra masáž vyžaduji krátký telefonický rozhovor.

Před masáží nedoporučuji pít alkohol, kávu, černý ani zelený čaj.

Zdraví našeho fyzického těla závisí na čistotě a rovnováze našeho energetického systému. Pokud by vás zajímalo, co s naším energetickým systémem udělá vakcinace, podívejte se na www.carokrasna-duse.cz/pozadi-pandemie

Na detoxikaci po očkování proti Covidu se doporučuje doplněk stravy PURE CLEANSE MORGON, homeopatika nebo biorezonanční terapie BICOM.